Home » REFERENCJE

REFERENCJE

Szanowni Państwo,

Na tej podstronie możecie się Państwo zapoznać z listami intencyjnymi, opiniami i referencjami wystawionymi przez organizacje i instytucje które dotychczas współpracowały z naszym Stowarzyszeniem. Poniżej lista instytucji oraz skany stosownych dokumentów:

ozdobnik 1

 

Referencje po koncercie inaugurującym HISTORYCZNY PROGRAM EDUKACYJNY Stowarzyszenia PASSIONART. Spektakl odbył się 16.09.2013 w ZSZ Huty im. Tadeusza Sendzimira

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH Huty im. Tadeusza Sendzimira

Referencje ZSZ Huty im. Tadeusza Sendzimira

ozdobnik 1

 Referencje wystawione przez COK Dom Narodowy po koncercie z okazji 330. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej Z DZIEJÓW HUSARII pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Koncert odbył się 14.09.2013.

Cieszyński Ośrodek Kultury DOM NARODOWY

Referencje CK Cieszyn

ozdobnik 1

List intencyjny potwierdzający nawiązanie współpracy odnośnie organizacji koncertu O OJCÓW GRÓB BAGNETÓW POOSTRZ STAL z okazji 150. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.

Spektakl odbył się 8.09.2013 w ramach Pikniku Galicyjskiego na Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

MUZEUM OKRĘGOWE w Nowym Sączu

 

MuOk. Nowy Sącz

 

ozdobnik 1

 

W nawiązaniu do ogromnego sukcesu jakim okazały się II Krakowskie Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (28.02.2013) powstał HISTORYCZNY PROGRAM EDUKACYJNY Stowarzyszenia PASSIONART skierowany do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Od 18.04.2013, w uznaniu naszej dotychczasowej działalności, wszystkie koncerty i spektakle historyczne organizowane przez PASSIONART, szczycą się Honorowym Patronatem Prezesa IPN dr. Łukasza Kamińskiego.

Patronat Honorowy Prezesa IPN

Dr. ŁUKASZA KAMIŃSKIEGO

 

Patronat Prezesa IPN

 

ozdobnik 1

 

Dyplom Uznania za organizację II Krakowskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 1.03.2013

Zrzeszenie WOLNOŚĆ I NIEZAWISŁOŚĆ Obszar Południowy w Krakowie

Patronat WiN

List intencyjny potwierdzający nawiązanie współpracy w sprawie organizacji I Dni Muzyki Polskiej w Szwajcarii. Współorganizatorem była także Polska Misja Katolicka w Szwajcarii.

Efektem nawiązanych kontaktów była trasa koncertowa Chóru Psalmodia UPJP II w Krakowie, podczas której wykonywane były dzieła największych polskich kompozytorów. Koncerty miały miejsce w Bazylei, Zurychu, Rapperswilu w dniach 8-11 listopada 2012 roku.

Muzeum Polskie w Rapperswilu

 

Pot. Współpracy Muzeum Polskie w Rapperswilu NOWE

ozdobnik 1

 

Podziękowanie za organizację I Krakowskich Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczysty koncert galowy odbył się w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego 29.02.2012

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie

 

podziekowaniaIPNKrakow

ozdobnik 1

Referencje po koncercie w ramach HISTORYCZNEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO Stowarzyszenia PASSIONART. Koncert miał miejsce w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie, w dn.16 grudnia 2013 roku.

Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie

Referencje ZSM nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *